O nas


Jednym z najważniejszych zadań  jakie przed sobą stawiamy jest ciągła i szeroko pojęta edukacja oraz przekazywanie wiedzy na temat tego co i jak robić, aby meble tapicerowane które Państwo kupujecie mogły Wam służyć jak najdłużej i były ozdobą Waszego domu przez wiele lat.

W 2005 nawiązaliśmy współpracę z firmą LEDERZENTRUM GmbH, która jest niekwestionowanym liderem oraz autorytetem na rynku europejskim – firmą specjalizującą się w produkcji różnego rodzaju produktów do napraw, renowacji, czyszczenia czy ochrony skór, firmą współpracującą miedzy innymi z takimi potentatami jak IKEA, Mercedes Benz czy Volkswagen. Wówczas opracowaliśmy wspólnie pierwsze produkty do czyszczenia i pielęgnacji mebli skórzanych dedykowane klientom prywatnym. Tak powstała marka „COMODO”. Szybki rozwój sieci sprzedaży zaowocował powołaniem w 2007 roku LEDERZENTRUM POLSKA i przeniesieniem pełnego zaplecza badawczo-technicznego i specjalistycznej wiedzy do Polski.Tak rozpoczęła się wspólna droga do budowania pozycji lidera na rynku polskim.

Obecnie produkty COMODO dostępne są w ponad 250 salonach meblowych w Polsce a oprócz szerokiej gamy preparatów do czyszczenia i pielęgnacji mebli zarówno skórzanych jak i tkaninowych, nasza oferta obejmuje usługi serwisowe skierowane do producentów, salonów meblowych jak i klientów prywatnych, oraz doradztwo techniczne.

Współpracując z czołowymi firmami z branży stworzyliśmy specjalne programy szkoleniowe dla handlowców i grup serwisowych. Na co dzień naszych partnerów wspomagamy specjalistyczną wiedzą pomocną przy produkcji mebli, rozwiązywaniu problemów reklamacyjnych czy kontrolowaniu zakupów skór i tkanin.

Naszymi partnerami są między innymi  marki VERO Apartamenti, Gala Collezione, Wajnert, Fenix, GKI Design, Bydgoskie Meble, Etap Sofa, Meblomak, Chojmex, Des Meble, Meble Bryłka, AEK Design.

Od kilku lat z powodzeniem współpracujemy z Instytutem Przemysłu Skórzanego w Łodzi a nasze produkty posiadają jako jedyne na rynku pozytywną opinię IPS.


Staramy się propagować szeroko rozumianą wiedzę skierowaną do prywatnych osób. Wszystkie nasze produkty posiadają tzw. nr SOS. Pomagamy rozwiązywać pojawiające się problemy podczas użytkowania mebli tak, aby zakupione meble mogły służyć jak najdłużej. Ponieważ rynek skór i tkanin dynamicznie się zmienia to i my stale poszerzamy naszą wiedzę, udoskonalamy i wprowadzamy nowe produkty.

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie stworzoną stroną pielęgnacjamebli.pl, z której dowiecie się jak korzystać z mebli, jak o nie dbać tak aby cieszyć się nimi prze wiele lat.