Home Care

Home Care to program umożliwiający Uczestnikom programu  przede wszystkim zakup preparatów pielęgnacyjnych na preferencyjnych warunkach z automatycznymi zniżkami.

Przystąpienie do Programu uruchamia cykliczne powiadomienia w formie SMS przypominające o potrzebie kolejnej pielęgnacji mebla. Dzięki temu Uczestnik nie musi sam pamiętać o koniecznych cyklicznych zabiegach konserwacyjnych które są warunkiem utrzymania gwarancji na mebel.

Uczestnictwo w Programie daje możliwość specjalistycznych konsultacji w zakresie opieki nad meblami tapicerowanymi oraz preferencyjne warunki cenowe na specjalistyczne usługi serwisowe. Uczestnik ma nieograniczony dostęp do specjalistów w zakresie pielęgnacji mebli i rozwiązywania problemów, które mogą pojawić się podczas ich użytkowania.

Dzięki rejestracji danych mebla (opcja nieobowiązkowa) opieka nad nim będzie maksymalnie spersonalizowana ponieważ będziemy w stanie szybko i skutecznie rozwiązywać pojawiające się wątpliwości i pomóc w niepożądanych zdarzeniach.

Zapraszamy do Rejestracji w Programie Home Care: Przejdź do strony